Дата: 11.11.2022 15:10

Продовжується серія тренінгів, які проводить Ірина Буренко, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна», завідувачка відділення соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради. Заходи організовано та проведено за підтримки ГО «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА» у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні за програмою Фонду протидії конфліктам, безпеці та стабільності на 2022–2023 роки» на замовлення Уряду Великобританії та Північної Ірландії у співпраці з Громадською спілкою “ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ”.

08 листопада 2022 року було проведено тренінг для членів Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми  із запобігання та протидії домашньому насильству Щербанівської сільської ради на тему «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни”.

Спільно зі учасниками:

- опрацювали новели законодавства, що стосуються запобіганню та протидії домашньому насильству;

- підвищили свій рівень обізнаності щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства;

- опрацювали механізм реагування, виявлення потреб, надання соціальних послуг та перенаправлення  осіб, які постраждали від різних видів насильства,  з особливою увагою до жінок і дівчат, які постраждали від ґендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства під час війни.

Щиро дякую всім організаторам за допомогу і учасникам/цям за активність, зацікавленість, щирість та співпрацю.

Разом подолаємо ворога, відновимо мирний простір в Україні! Все буде Україна!