Допомога дітям-переселенцям, які приїхали без батьків

Дата: 26.09.2022 10:09

Діти повинні жити з батьками. Але, на жаль, у ці страшні часи війни, трапляється так, що близькі родичі допомагають батькам рятувати дітей від біди. Такі родини, в яких діти прибули без батьків , але у супроводі дорослих, мають можливість отримати допомогу від МОМ - міжнародної організації міграції. Завідувачкою відділення соціального супроводу родин Іриною Буренко 2 родини ВПО були залучені до співпраці з БО "Світло надії", яка реалізує цей проєкт в Полтавській області.
 Звертаємось до ВПО, що проживають в Щербанівській громаді та можуть відноситись до наступних категорій:
- постраждалі від торгівлі людьми ( з офіційним статусом);
- особа, яка мала досвід неоплачуваної праці та на даний момент знаходяться в пошуку працевлаштування і готова прийняти ризиковані пропозиції;
- особа, яка постраждала від домашнього насильства;
-  особа, яка постраждала від гендерно-зумовленого насильства, що негативно впливає на її теперішню ситуацію;
-  особа, стосовно якої було застосовано спроби вивозу з метою експлуатації;
- дитина, переміщена без супроводу дорослих (ДПСД);
-  дитина, переміщена без батьків, але з кимось із дорослих;
Звертайтесь до Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради за       тел. 099-009-08-50; 067-107-86-46