Налагоджуємо співпрацю з партнерами!

Дата: 24.09.2022 10:00

Долати проблеми можливо лише спільними зусиллями. Саме тому завідувачка відділення Ірина Буренко постійно в пошуку партнерів, які допоможуть родинам, які опинились в складних життєвих обставинах. Наразі в Полтавській області розпочала роботу Благодійна організація «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко», очолюване Людмилою Харченко. Перші спільні візити в місця проживання ВПО, які зараз проживають у Щербанівській громаді, вже дали результати. Родини з дітьми отримали підтримку продуктами харчування для найменших, а майбутня першокласниця — повний шкільний портфель усього необхідного приладдя. Дякуємо за допомогу та продовжуємо співпрацю.