Як знятися з обліку внутрішньо переміщеним особам – інструкція

Дата: 15.06.2022 15:25

На сайті Державних послуг повна назва цієї процедури зазначається як Прийняття рішення про скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за заявою внутрішньо переміщеної особи.

Однією з підстав для скасування дії довідки ВПО та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є заява ВПО про відмову від довідки.

Тож аби знятися з обліку ВПО, необхідно звернутися з відповідною заявою в:

• структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчих міських чи районних органів;
  • виконавчі органи сільських, селищних, міських рад;
  • центр надання адміністративних послуг.

Подати заяву на отримання послуги ви можете особисто. Аби знятися з обліку, вам необхідна лише заява про відмову від довідки про взяття на облік ВПО. Із собою обов'язково потрібно мати оригінал довідки переселенця. Послуга є безкоштовною, скасування статусу ВПО триває близько трьох днів.

Рішення про скасування дії довідки ВПО ухвалюється керівником структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Коли результати послуги будуть готові, вам повідомлять про це.