«Історична Полтава»: екскурсії від ЦНСП

Дата: 18.05.2022 09:09

Перша екскурсія «Історична Полтава», організована відділенням соціального супроводу сімей ЦНСП Щербанівської сільради у співпраці з краєзнавчим музеєм для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Щербанівській громаді, отримала дуже позитивні відгуки від її учасників. Широкий розголос та велику зацікавленість ця подія отримала ще й завдяки висвітлення її у новинах каналу ІРТ Полтава.  Посипались звернення з проханням організувати повторно таку екскурсію, що нами і було зроблено. Полтава – прекрасна,  а професійний гід Наталія Вікторівна Кузьменко живо, цікаво ознайомила з історією нашого міста. Вдячні слухачі довго не розходились і задавали багато запитань, не покидало це захопливе відчуття – можливість доторкнутись до історії.