Пошук

Послуги служби зайнятості за чотири місяці отримали понад 33 тисячі людей

Дата: 18.05.2022 09:06
Кількість переглядів: 650

Фото без опису

Роботу знайшли близько 7 тисяч громадян  

 

За підтримки обласної служби зайнятості отримали роботу 6,8 тисячі  осіб,  зокрема 6,4 тисячі зареєстрованих безробітних.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) працевлаштовані 84 безробітних: із них 9 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 75 осіб працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

Професійне навчання пройшли 2,4 тисячі безробітних, на громадських роботах працювали близько півтисячі осіб  

 

До участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру у першому кварталі нинішнього року залучені 497 громадян.  

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня претендентів  вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 2,4 тисячі  безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 1,7 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

25 громадян, старших 45 років, у січні-квітні отримали ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальностями «бджоляр» і «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 17,5 тисячі безробітних

 

Станом на 1 травня 2022 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 17,5 тисячі людей. Отримують допомогу по безробіттю 15,7  тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,4%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування  та машин (17,9%), представники найпростіших професій (14,3%), фахівці (10,6%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (10,5%).

 

Роботодавці пропонують 1 тисячу вакансій, найбільше – для  робітників  

 

 До обласної служби зайнятості, станом на 1 травня, підприємства та установи заявили 1 тисячу актуальних вакансій.  

 

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації обладнання та машин (22,2%), кваліфікованих робітників з інструментом (17,3%), представників найпростіших професій (16,7%),  професіоналів (13,%), працівників сфери торгівлі та послуг (11,8%).

 

 

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь