Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

Дата: 22.02.2022 09:42

(кадастровий номер 5324087701:01:004:0031) площею 0,2704 га по        вул. Геннадія Біліченка, 29-а в с. Щербані в адміністративних межах Щербанівської сільської ради»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Щербанівська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів та врахування пропозицій громадськості під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 5324087701:01:004:0031) площею 0,2704 га по вул. Геннадія Біліченка, 29-а в с. Щербані в адміністративних межах Щербанівської сільської ради».

Розробник проекту: Комунальне підприємство «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю»

Підставою для розроблення є рішення  17 сесії 8 скликання Щербанівської сілської ради від 05 листопада 2021 «Про розробку детального плану».

З попереднім проектом детального плану території можна ознайомитися у секторі містобудування та архітектури відділу містобудування, земельних ресурсів та природокористування виконавчого комітету Щербанівської сілської ради в строки: з 22.02.2022 року по 22.03.2022 року.

Адреса за якою можуть надсилатися пропозиції: Полтавська область Полтавський район, с. Щербані, вул. Центральна, 2-в, Щербанівська сілська рада (2 поверх, каб. 8).

Заплановані інформаційні заходи: прилюдне онлайн експонування на офіційному сайті Щербанівської сілської ради та презентація проекту під час проведення громадських обговорень.