Дотримуйтесь карантинних обмежень та бережіть своє здоров'я!

Дата: 11.02.2022 14:53

Станом на 11.02 на амбулаторному лікуванні перебуває 127 мешканців Щербанівської громади, із них — 12 дітей.

Нагадаємо, що наразі Полтавська область знаходиться в "жовтій" зоні. Відповідно до постанови Кабміну в жовтій зоні епіднебезпеки слід обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м. Також забороняється: проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів більше, ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

Крім цього, вчора на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС вирішили рекомендувати:

- керівництву Розсошенської гімназії організувати освітній процес у закладі загальної середньої освіти для всіх учнів із використанням технологій дистанційного навчання (продовжити до 18.02);
- іншим керівникам закладів освіти сільської ради організувати освітній процес у закладі загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання (продовжити до 18.02).