Дата: 14.12.2021 16:50

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» оприлюднено Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документу державного планування: «Генеральний план населеного пункту з планом зонування села Розсошенці Полтавського району Полтавської області».

Ознайомитись із заявою можливо на сайті Щербанівської територіальної громади за посиланням https://sherbanivska-gromada.gov.ua/ та в приміщені Щербанівської територіальної громади за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська обл., 38750, конт. ном. тел. 0988305944

Зауваження та пропозицій подаються у письмовому та/або електронному вигляді до Щербанівської територіальної громади протягом 15 днів з дня оприлюднення повідомлення.