Учні Розсошенської гімназії — переможці ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 23.11.2021 16:45

У суботу, 20 листопада, на базі Розсошенської гімназії пройшов ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі брало участь 15 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Щербанівської сільської ради та їх філій.

Визначено 3-х переможців: Карина Тютюнник (9 кл.), Марія Філоленко (10 кл.), Анастасія Аралова (11 кл.). Усі вони учні Розсошенської гімназії і будуть представляти Щербанівську територіальну громаду в ІІІ (обласному) етапі конкурсу. Тож побажаймо їм перемог!