Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє

Дата: 19.10.2021 12:27

Відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст. 165 ПКУ, фізичні особи (громадяни) залучаються до декларування доходів, якщо розмір земельних ділянок, на яких самостійно вирощена сільськогосподарська продукція, перевищує 2 га. Ставка податку на доходи фізичних осіб визначається відповідно до ст. 167 ПКУ у розмірі 18% від бази оподаткування, ставка військового збору визначена п. 16 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ та становить 1,5% від об'єкту оподаткування.

У ході проведеного аналізу встановлено коло громадян, які мають у власності земельні ділянки (паї) понад 2 га. При цьому, станом на 15.09.2021 року декларації про майновий стан та доходи, отримані у 2020 році, такими громадянами не подавалися.

Просимо вас, шановні жителі та власники земельних ділянок, відповідально поставитися до даної ситуації.

Возможно, это изображение (текст)