У Щербанівській громаді відбулось засідання позачергової сесії

Дата: 11.10.2021 16:28

11 жовтня за рішенням більше 1/3 депутатів Щербанівської сільської ради відбулось засідання 15 (позачергової) сесії 8 скликання. На порядок денний спочатку винесли 13 питань, а вже “з голосу” депутати додали ще 5 питань. Стосувалися вони подолання “вето” сільського голови на рішення другого пленарного засідання 14 сесії ради про звільнення заступників сільського голови, змін у бюджеті та програмі індивідуального опалення, надання матеріальної допомоги та делегування зобов’язань замовника робіт.

Так, як дане засідання сесії було скликане рішенням депутатів, відкрив його Володимир Пасічко. Далі головування передали Людмилі Харченко, секретарю ради. За таке рішення проголосували більшість депутатів.

Крім того, із 185 заяв, що надійшли до сільської ради та стосувалися земельних питань, депутати прийняли рішення лише по 40 з них.

Нагадаємо, що засідання сесії ви можете переглянути на нашій сторінці у Фейсбуці - https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=288917769717530