День Незалежності з ЦНСП

Дата: 27.08.2021 15:00

З метою допомоги вразливим верствам населення, забезпечення проведення змістовного дозвілля, відділенням соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах ЦНСП Щербанівської сільської ради у  співпраці з громадської організацією  «Серце дітям», 24 серпня 2021 року, в День  незалежності України,  для 40 дітей Щербанівської територіальної громади було організовано благодійне  свято з веселими конкурсами, розвагами та найголовнішою родзинкою свята став виступ фокусника Володимира Шмідта.

На святі було цікаво не тільки дітям, але й дорослим. Через захоплюючі фокуси дізнались 3 головних правила: як бути гарною людиною, завжди говорити правду, не говорити поганих слів, любити батьків та свою Батьківщину.    Дякуємо нашим партнерам ГО «Серце дітям» за соціальну співпрацю, таємниче дійство, яке принесло тепло, любов і повагу до старших у серце кожної дитини, яка була учасником благодійного  свята  !

Тамара БІЛОБРОВА