Пошук

Українська компанія «KONSORT» — це надійний технологічний партнер для підприємців різної категорії

Дата: 11.08.2021 13:47
Кількість переглядів: 1682

Фото без описуКомпанія «KONSORT» створює сучасне обладнання для автоматизації виробництва та підвищення ефективності робочих процесів. Створення, тестування, переробка, калібрування, логістика — кожен процес та ланка виробництва стане в рази простішою і дозволить досягти нових граней успіху.

Вони пройшли довгий шлях розвитку, для того, щоб допомогти підприємцям та бізнесменам успішно розвивати власну справу. Бренд «KONSORT» вдало трансформувався з компанії «СМС» до великого сучасного заводу з виробництва обладнання і техніки для бізнесу.

Рішення для бізнесу

Компанія вже давно вийшла за рамки початкового формату роботи та налагодила потужності для створення обладнання для автоматизації виробництва. І пропонує рішення B2B у таких сферах: логістика, промисловість, аграрний сектор, екологія.

Для них важливий постійний розвиток та удосконалення, тому вони не зупиняються та продовжують розвиток — постійно в пошуку нових ідей для росту. Серед важливих інноваційних впроваджень варто виділити такі практичні рішення для різних сфер бізнесу:

Промисловість та виробництво

 • Транспортування продукції під час процесу переробки. Конвеєри для вантажів, сировини та інших видів продукції, зекономлять час на транспортування та підвищать продуктивність виробництва.
 • Обладнання, укомплектоване роликами, закріпленими на невеликій відстані один від одного, призначене для переміщення продукції. Рольганги для транспортування великогабаритної тари, коробок, ящиків, палет дозволяють зробити ефективнішим та практичнішим процес транспортування, а також підвищити потужність виробництва.

Склад та логістика

 • Сортування великогабаритного вантажу та посилок у розподільчому центрі або на складі. Спеціалізовані лінії для великогабаритних вантажів дозволяють швидко та точно розподілити вантажі за габаритами та напрямками.
 • Автоматизація логістичних процесів при сортуванні вантажу. Лінія для малогабаритних вантажів вагою до 10 кг, допоможе точно та швидко розподілити вантажі різних габаритів на 120 напрямків.
 • Доставка вантажів до місця сортування візками різних модифікацій. Візки максимально прискорюють переміщення продукції по складу та доставку вантажів до ліній сортування.
 • Точний вимір ваги вантажу, продукції, сировини. Вагове обладнання дозволяє зробити процес складування, переміщення вагового товару та сировини ефективнішим на 80%, тим самим збільшуючи пропускну здатність складу.

Аграрний сектор

 • Сортування продукції в агропромисловості за розмірами. Калібратори різних модифікацій дозволяють максимально швидко та точно відсортувати продукцію за розмірами та фракціями.
 • Первинна ланка переробки агропромислової продукції. За допомогою інспекційного сортувального столу підвищиться ефективність контролю якості, пришвидшиться та полегшується процес сортування сировини.

Екологія та благоустрій

 • Переробка, сортування сміття та твердих побутових відходів на полігонах. Один з найскладніших етапів стане в рази ефективнішим та швидшим завдяки спеціальним сортувальним лініям і пресам цінної вторинної сировини.
 • Сортування та переробка сміття на виїзд. Це можливість зробити турботу про екологію та благоустрій більш мобільною, без прив’язки до конкретного місця.

Основні види продукції

Серед широкого спектра рішень та обладнання для автоматизації виробництва варто виділити такі популярні види фірмової продукції:

 • Сортувальні системи.
 • Технологічні лінії.
 • Конвеєри.
 • Калібратори.
 • Промислові мийки.
 • Вагове обладнання.
 • Складська техніка.

Чому варто звернутись до «KONSORT»?

Компанія понад 14 років активно співпрацює з заводами, виробництвами та підприємствами у різних куточках України та Європи. Команда «KONSORT» — це кращі фахівці та професіонали своєї справи, які успішно реалізували понад 3500 проектів різного рівня складності.

Завдяки великому досвіду, вони повністю розуміють специфіку різних галузей та можуть гарантувати впровадження кращих ефективних рішень для вашого бізнесу. При виготовленні індивідуальних замовлень керуються європейськими стандартами якості (ISO, CE) та основними потребами вашого підприємства.

Максимальна швидкість — це одна з переваг співпраці, адже компанія розуміє важливість своєчасного впровадження рішень. Для абсолютного комфорту у роботі з фірмовою продукцією та устаткуванням — надають кваліфіковану технічну та інформаційну підтримку.

Мобільний сервіс здійснюється 22-ма власними сервісними майданчиками в Україні та у 17 закордонних представництвах. Практичні та ефективні рішення, сучасне устаткування та обладнання від компанії «KONSORT» — це гарантія стрімкого та успішного розвитку вашого бізнесу!

Детальніше з роботою компанії можна ознайомитися, переглянувши наступні документи в табличці:

Презентація компанії завантажити документ
Каталог завантажити документ
Агро-каталог завантажити документ
Склад та логістика завантажити документ
Екологія та благоустрій завантажити документ
Промисловість та виробництво завантажити документ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь