НА ПОЛТАВЩИНІ СТАРТУЄ МАСОВА ВАКЦИНАЦІЯ ВСІХ ОХОЧИХ

Дата: 20.07.2021 19:44

Відтепер будь-хто максимально доступно й просто зможе отримати щеплення.

«Полтавщина розпочинає п'ятий, масштабний, етап вакцинації проти коронавірусу. Вакцинуватися можна у Центрах масової вакцинації, які розташовані у п'яти великих містах області: Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях. Вони працюють щоденно з 9 до 18 години без вихідних. Для жителів сільської місцевості працюють 93 пункти вакцинації, які діють по всій області в сільських амбулаторіях», – зазначає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Записатися на щеплення можна за контактним телефоном реєстратури. Телефони та адреси Центрів вакцинації:

Полтава, Торгово-розважальний центр «Київ», вулиця Зіньківська, 6/1а, тел. 0951286662,

Кременчук, Кременчуцький ліцей №11 «Гарант», вулиці Першотравнева, 53, тел. 0633379150;

Миргород, МБК, вулиця Гоголя, 141/1, тел. 0995490091;

Лубни, кінотеатр «Київська Русь», проспект Володимирський, 16, тел. 0954171117;

Горішні Плавні, відокремлений адмінкорпус ПрАТ «Гірничо-збагачувальний комбінат», вулиця Будівельників, 16, тел. 0675309331.

Адреси й телефони пунктів вакцинації, які діють в амбулаторіях, – за посиланням vaccination.covid19.gov.ua. Водночас реєстрація через сайт або мобільний додаток «Дія» в чергу на вакцинацію Припиняється.

Зараз на Полтавщині доступні такі вакцини: Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.