Підсумовуємо тиждень з Ігорем Проциком (28.05-3.06)

  • 389

1. Взяли на роботу ще одного працівника соціальної служби, щоб відповідні послуги надавались населенню вчасно і якісно. 

2. Сьогодні закінчилось голосування за проєкти громади, подані на обласний конкурс “Екологічні ініціативи” — вдячні всім, хто долучився. 

3. У рамках відзначення Міжнародного дня дітей вручили нашим школярам сертифікати на грошові винагороди за їхню активність та наполегливу працю. Крім цього, влаштували малечі свята по громаді та організували виїзний цирк. 

4. Закуповуємо у школи обладнання, яке пройшо по тендерам. Деякі тендерні закупівлі ще тривають. Сподіваємось, що до першого вересня діти будуть повністю забезпечені всім необхідним. 

5. Активно готуємось до літнього періоду, щоб якісно організувати роботу пришкільних таборів.

6. Сьогодні і 10-го числа приймаємо всіх охочих стати донорами. Детальніше ознайомлюйтесь на нашій сторінці у фейсбуці.  

7. Найближчим часом планується робити обв’язки будинків за адресами: вул. Кременчуцька, 8, Комарова, 4а, Геофізична, 7. Договори підписані, тендери відбулися. 

8. Оголосили тендери по кільком ямковим ремонтам. 

9. Активно включили в літній період спорт: міні-футбол, волейбол тощо. Закликаємо приєднуватися і покращувати свій стан здоров’я. Зокрема, відбувся і веломарафон “ВелЕко”, організований сільською радою у співпраці з ГО “Полтава без сміття”. Унікальність заходу полягає у тому, що учасники не тільки покращили свою фізичну форму, але й прибрали берег річки Ворскла у селі Буланове. 

10. Запрошуємо до роботи косарів. Об’єм роботи та заробітна плата озвучувались раніше. Надаємо всю технічну підтримку.

11. Невдовзі повинні отримати трактор “Білорусь”, який ми купили. Він більш потужний, ніж наявний в комунальному підприємстві, і дозволить якісніше виконувати роботу з благоустрою територій.

12. Триває корегування проєкту щодо ремонту дороги в с. Горбанівка, що йде із вул. Сільськогосподарська на Польову. Роботи по покращенню дорожнього покриття плануються.  

13. Виносимо на тендер проїзної частини вул. Сергія Аранчія в с. Горбанівка та вул. Центральна в с. Щербані.