Щербанівська ТГ найкраща спортивна громада Полтавщини 2021!

Дата: 22.06.2021 16:16

Цієї суботи, 19 червня, СК “Спорткомплекс” приймав гостей з усієї області — відбувся фінал обласної спартакіади «Краща спортивна громада Полтавщини 2021». Учасники заходу — усі територіальні громади Полтавської області.

У програмі змагань були представлені такі види спорту: міні футбол, волейбол, шашки, шахи, гирьовий спорт, настільний теніс. Вкотре Щербанівська громада стає переможцем, адже маємо такі результати:

• шахи — І місце (Дмитро Ващенко);

• шашки — ІІІ місце (Анастасія Топчій);

• гирьовий спорт — І місце (Віталій Білоус);

• волейбол — І місце (Юрія Кирикилиця, Владислав Гавриленко, Геннадій Неділько, Олександр Матюк, Максим Дінець, Іван Рогозін, Олександр Бутенко, Дмитро Хмара)

• настільний теніс — загальнокомандне ІІІ місце (Аліна Шкарбан, Ілля Янішевський).

Наші спортсмени — найкращі в області. Тому вони вибороли можливість відстоювати честь Полтавщини на всеукраїнському змаганні серед ТГ.

Вперед до нових звершень!