Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 12.03.2021 16:04

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місцезнаходження: 38750, Полтавський район, Полтавська область, с. Щербані, вул. Центральна, 2,

номер телефону: 0988305944) оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

начальника відділу містобудування, земельних ресурсів та природокористування виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;

головного спеціаліста відділу містобудування, земельних ресурсів та природокористування виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;

начальника відділу інформаційної та організаційної роботи виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;

начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;

начальника відділу сім'ї, молоді, культури та спорту виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Вимоги до кандидатів: Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі кандидатами подаються наступні документи:

заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу). Документи приймаються за адресою: 38750, Полтавський район, Полтавська область, с. Щербані, вул. Центральна, 2 (приміщення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області).

Довідки надаються за телефоном +380988305944