Засідання виконкому Щербанівської сільської ради: говоримо про головне

Дата: 17.02.2021 14:47

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Щербанівської сільської ради. Розглянули багато питань, зокрема про присвоєння, упорядкування адреси, надання згоди на зміну статусу багатоквартирного будинку на житловий та про перепланування квартири у житловому будинку. Також затвердили протоколи засідання опікунської ради та житлової комісії, прийняли положення про відділ соціального захисту населення та посадові інструкції.

Важливо, що сьогодні багато питань стосувалися дітей. Зокрема, створили комісію з питань захисту прав дитини. Також надали дозволи на вчинення правочинів, затвердили порядки у сфері опіки та піклування.

Варто зазначити, що питання підвищення тарифів на водопостачання та вивіз ТПВ комінальними підприємствами “Струмок” та “Компунальник” для юридичних осіб вирішили довивчити та переглянути повторно на наступному засіданні виконкому.

Працюємо далі.