Гуртки Щербанівської ОТГ радо чекають усіх охочих

Дата: 10.02.2021 09:32

Центр дозвілля “Водограй” успішно працює уже четвертий рік. Об’єднавши всю культуру ОТГ в один комунальний заклад, постійно сприяє розвитку цієї сфери життя громади.

Крім організації заходів та свят, заклади культури проводять різнопланову гурткову роботу. Нею охоплюють як дітей, так і дорослих. Наразі в Центрі налічується більше 50 гуртків, які допомагають талантам громади розвиватися. Усі охочі під керівництвом фахівців мають змогу співати, танцювати, займатися декоративно-прикладним мистецтвом та спортом, грати на піаніно та багато іншого.

— У зв’язку із карантинним режимом відвідуваність наших гуртків знизилась. Та навіть у такій ситуації до нас приходить багато новеньких, які з радістю відвідують різні заняття. Стараємось задовольнити потреби різних вікових груп, тому маємо досить широкий вибір гуртків, — розповіла Анна Овчаренко, директор КЗ (О,У) “Центр дозвілля “Водограй”.

Із розкладом занять на гуртках можна ознайомитися на нашому сайті.