Графік роботи Розсошенської амбулаторії №2

Дата: 04.02.2021 10:40

Вчора Розсошенська амбулаторія на мікрорайоні "Садовий" прийняла перших пацієнтів.

Ще у грудні 2020 року медзаклад передали на баланс КНП “Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад” Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області. Це спільна установа Щербанівської та Мачухівської сільських рад.

Днями було ліквідувано порив труби теплопостачання. Також уклали договори на постачання газу та електроенергії.

Зараз в амбулаторії працюють 3 сімейних лікаря, терапевт та педіатр. У майбутньому планується залучити гінеколога та ще одного педіатра.

Запрошуємо жителів громади укласти договір із сімейним лікарем цього медзакладу.