Пошук

Спортивні досягнення громади за 2020-й рік

Дата: 02.02.2021 09:49
Кількість переглядів: 615

У лютому на запрошення Опішнянської ОТГ наші шашкісти прийняли участь у відкритому турнірі з шашок в СМТ Опішня   Анастасія Топчій зайняла перше місце а Анастасія Сорока 2-ге.

22 лютого пройшов відкритий чемпіонат міста Полтави з черліденгу.

У категорії данс дует 5-8 років: 1 місце – Чопенко Софія, Семенова Мілана. Данс-квартет 8-12 років: 2 місце – Перлова Марина, Хоменко Софія, Година Аріна, Гонтова Крістіна.

7 березня в м. Миргород відбувся чемпіонат Територіальної організації ГО "ВФСТ "Колос" з шахів, шашок та тенісу настільного. Участь у ньому взяла й наша землячка Шкарбан Аліна, яка не залишила шансів суперникам та стала чемпіонкою змагань.

У травні фінішували змагання з міні-футболу ГО ВФСТ «Колос». У вищій лізі срібні нагороди виборола команда «Галант», а у першій лізі одразу два представники Щербанівської громади потрапили до трійки кращих 1-ше місце за командою «Олімп», другу сходинку посіла команда «ДЮСШ».

4 липня на Зіньківщині пройшли змагання з пляжного волейболу місцевого осередку ВФСТ "Колос" у Полтавській області (північна зона), Олександр Самофалов в парі з Юрієм Керекелицею вибороли перше місце у віковій категорії 35+.

9 липня у змагання серед працівників ВФСТ "Колос" та працівників місцевого самоврядування Полтавської області під егідою територіальної організації ВФСТ "Колос" – м. Кобеляки, Микола Півень у змаганнях з шашок посів друге місце поступившись у фіналі представнику з Козельщини. Олександр Капран виявився влучнішим за суперників ставши чемпіоном з дартсу.

15 серпня спільно з молодіжною радою провели перший аматорський турнір з дартсу серед місцевого населення. Змагання пройшли у дружній атмосфері, а нагороди знайшли своїх володарів: 1-ше місце Кірілов Євген, 2-ге Одинокий Артем, 3-тє місце посів Дмитро Прохор.

21 серпня на майданчику зі штучним покриттям у Розсошенцях пройшов відкритий турнір Щербанівської ОТГ з волейболу. Переможцями змагань стала команда з Мачух, срібло — за командою з Калашників, а бронзові нагороди вибороли місцеві волейболісти.

22 серпня пройшла спартакіада до 70-ти річчю створення ФСТ «Колос» з п'яти видів спорту:

• міні-футбол – 1 місце - Щербанівська ОТГ (тренер Андрій Брагінець);
  • пляжний волейбол – 3 місце - Щербанівська ОТГ (Олександр Самохвалов та Одинокий Артем);
  • шахи – 1 місце - Щербанівська ОТГ (Ващенко Дмитро);
  • шашки – 3 місце - Щербанівська ОТГ ( Володимир Нікіфоров, Mарія Скуйбид);
  • дартс –2 місце - Щербанівська ОТГ (Одинокий Артем і Капран Олександр) с. Ковалівка.

У загальнокомандному заліку:

• 1 місце - Щербанівська ОТГ;
  • 2 місце - Мачухівська ОТГ;
  • 3 місце - Терешківська ОТГ.

Змагання проходили у Ковалівці.

25 серпня у м. Полтава відбувся турнір під егідою ДЮСШ ВФСТ "Колос" у Полтавському районі спільно з ГО "ВФСТ Колос". Участь у ньому взяли юнаки з Щербанівської ОТГ 2008 року народження і молодші. Хлопці, під керівництвом Андрія Брагінця, впевнено вибороли чемпіонські нагороди.

26 серпня на території Розсошенської гімназії відбулись відкриті змагання Щербанівської ОТГ з трьох видів спорту: у змаганнях з шашок перше місце завоювала Мосієнко Дар'я, також чемпіоном став юний Кирил Соляник у змаганнях з дартсу, Олександр Бутенко зайняв 3-тє місце у турнірі з шахів, золото та срібло за представниками Терешківської ОТГ.

30 серпня у  селі Вликий Тростянець пройшли змагання з міні-футболу Щербанівської ОТГ серед дітей 2005 р.н. та молодші, підсумкова таблиця:

• 1 місце - "Розсошенці";
  • 2 місце - "Щербані";
  • 3 місце - "Н. Млини - Гора";
  • 4 місце - "В. Тростянець".

Усі учасники отримали нагороди та купу позитивних емоцій.

У Піщанській ОТГ 5-го вересня відбулися фінальні змагання Територіальна організація ГО "ВФСТ "Колос" у Полтавській області на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2020 року»

Третій рік поспіль збірна команда Щебанівської ОТГ виборює звання кращої спортивної громади Полтавщини і завойовує право представляти Полтавщину на всеукраїнських змаганнях.

Ще один трофей кубок імені Олександра Горностаєва до своєї скарбнички додала команда "Олімп" с. Розсошенці. На шляху до мети футболісти "Олімпу" здолали у 1/8 фіналу "Гренада-Факел" Терешківська ОТГ з рахунком 5:2, по пенальті "Біолог" с. Гожули з рахунком 4:2. На півфінальній стадії розібралися з командою "Сокіл" с. Степне з рахунок 4:2 у основний час. І вже у фінальному двобої повторили минулорічне досягнення перегравши з рахунком 9:3 опонентів з с. Пальчиківка "Злагода-Кірове". Вітаємо переможців! Бажаємо здоров'я, успіхів та перемог у чемпіонаті Полтавського району.

19 вересня у СК «Розсошенці», пройшов 3-й відкритий чемпіонат Щербанівської ОТГ з КІОКУШИН КАРАТЕ (IBU).

• Донецька область;

У суддівстві взяла участь вчитель фізкультури Тростянецької філії Вікторія Пушкар.

Список переможців виглядає таким чином:

• Назар Чайка - 1 місце (Розсошенці)
  • Богдан Синьов - 2 місце (Тростянець)
  • Денис Маслій - 3 місце (Тростянець)
  • Максим Каменцев - 3 місце (Тростянець)

Вітаємо тренера Ігоря Горячуна та його вихованців з перемогою та бажаємо нових досягнень!

Чемпіонат міста Полтави з черліденгу  відбувся 19 вересня у ньому взяли участь учні Розсошенської гімназії у категорії данс дует 5-8 років: 1 місце – Чопенко Софія, Семенова Мілана. Данс дует юніори: 1 місце – Перлова Марина, Хоменко Софія.

20 вересня завершився фінальний етап на звання кращої спортивної громади України, який проходив у смт Ворохта. Збірна команди Щербанівська об'єднана територіальна громада потрапила до 20-ки кращих. Та виборола почесне шосте місце.

• Юрий Усков (7 місце).

Волейбольна збірна у складі Максим Динец, Юра Керекелица, Владислав Гавриленко, Александр Бутенко, Александр Самохвалов, Геннадій Неділько, Стас Лизак, Александр Матюк розділила з суперниками 6-8 місця.

Переможцями змагань стали представники Черкащини (Паланська ОТГ), спортсмени з Одещини (Куяльницька ОТГ) завоювали срібні нагороди, господарям змагань з Яблунівської ОТГ дісталася бронза.

У вересень на майданчику з штучним покриттям у селі Щербані, спільно з ГО «АФДФ» м. Полтава Щербанівська ОТГ провела турнір з міні-футболу "Poltava Championship 2020"  у віковій категорії 14-19 років народження, дебютант змагань команда «Щербані» гідно виступила, посівши почесне 4-те місце з поміж 10-ти аматорських колективів міста.

14 жовтня у селі Терешки пройшли відбулися змагання з міні-футболу присвяченого дню захисника України серед двох вікових категорій: 2011 р.н. та 2007 р.н. на запрошення КЗ "Центр РКДТСМП" Терешківської ОТГ у змаганнях взяли участь юні футболісти нашої громади які синхронно завоювали срібні нагороди.

У жовтні також можна було привітати команду "Олімп" с. Розсошенці, які достроково за тур до кінця виграли чемпіонат першість Місцевий осередок ГО "ВФСТ "Колос" у Полтавському районі 2020-го року з футболу серед команд Полтавського району та ОТГ. Відзначимо, що кращим гравцем турніру визнано Віталий Рябушко, а кращим захисником Олександр Чамара.

Відкритий кубок Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області з міні-футболу 2020 року провели у СК «Розсошенці». За першість змагалось 10 команд у двох підгрупах. У боротьбі за кубок до фіналу вийшли дві команди - "Олімп" с. Розсошенці та "Галант" с. Розсошенці. Сильнішими виявилися представники Галанту, які у додатковий час переграли Олімпійців, і стали володарями трофею.

З 7-го по 18 грудня у приміщенні СК «Розсошенці»  проходила відкрита першість з пішохідного туризму  в приміщенні. Участь у змаганнях взяло 130 дітей різних вікових груп, 22 учасники представляли Щербанівську ОТГ 9-ть з яких вибороли призові місця.