Розсошенську амбулаторію приєднали до всіх комунікацій

  • 1433

Сьогодні до приміщення Розсошенської амбулаторії приїхали спеціалісти з “Полтавагазу”. Вони під’єднали будівлю до постачання газу, інші комунікації вже проведені.

У мікрорайоні «Садовий» у Розсошенцях в липні 2019-го відкрили першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яку спорудили відповідно до президентської програми «Велике будівництво». Медзаклад — один із найбільших нових в області. Амбулаторія одноповерхова і має площу 452 м², розрахована на 7 сімейних лікарів, які обслуговуватимуть понад 10 тисяч населення.

— Ми завжди робимо все можливе для комфорту наших людей. Чи то ремонт приміщення, чи то будівництво нового — це важливо робити якісно. Наші мешканці не повинні їздити в місто, щоб отримати якусь послугу. Тому робимо відповідні умови на місці. І доступна медицина — один із пріоритетів для Щербанівської громади, — прокоментував голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.  

Заклад відповідає вимогам доступності для різних категорій громадян, енергоефективний і оснащений необхідним медобладнанням: бінокулярами, медичними центрифугами, біохімічними та гематологічними аналізаторами, апаратами для визначення рівня глюкози, аквадисциляторами.

На будівництво об’єкту спрямували понад 13 мільйонів грн. Це кошти з державного та місцевого бюджетів. Заклад звели за півтора року, а зараз приміщення вже підключили до всіх необхідних комунікацій. Зокрема в амбулаторію проведені газ, світло та вода.