Допомога Щербанівській ОТГ від німецької організації DIE JOHANNITER

Дата: 04.01.2021 15:10

Сьогодні наша громада отримала 80 подарунків у вигляді гуманітарної допомоги від німецької благодійної організації. Незабаром сім'ї, які цього потребують, отримають всі пакунки.

Уже другий рік поспіль німецька організація DIE JOHANNITER допомагає Щербанівській ОТГ. Загалом співпраця з Полтавською областю триває вже третій рік. На благодійній основі структура забезпечує всім необхідним сім’ї, які цього потребують. Так, сьогодні Полтавщина отримала 1300 пакунків для різних куточків регіону. Із яких 80 пішло на нашу ОТГ, згідно із затвердженими списками. Зокрема, сюди входять військовослужбовці, багатодітні сім'ї, недієздатні особи, сироти, позбавлені батьківського піклування, пенсіонери, сім'ї в складних життєвих обставинах тощо.

“Для отримання допомоги людина чи родина, яка цього потребує, повинна написати заяву. Далі формується один список із всієї громади, який затверджується в Полтавській ОДА. Отримавши пакунки в Полтаві, ми роздаємо їх за визначеним переліком”, — прокоментувала Олена Каменцева, в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту виконавчого комітету Щербанівської сільської ради.

Тож незабаром сім’ї отримають гуманітарну допомогу через працівників нашої сільради.

Наталія Гранчак, одна із організаторів цього благодійного руху на Полтавщині, розповіла, що цьогоріч умови отримання гуманітарної допомоги змінилися:

“Відтепер отримати пакунок набагато складніше, адже збільшилась кількість відповідних документів. Це допомагає боротися із контрабандою, проте ускладнює процес видачі допомоги”.

Загалом благодійна організація допомагає різним країнам світу в складних обставинах цілий рік.

Довідково: Die Johanniter — добровільна гуманітарна організація, заснована в 1952 році в Ганновері. Завдання організації: 1) Навчання (участь у державному навчанні з надання першої медичної допомоги); 2) Екстрена медична допомога (управління 210 станціями швидкої допомоги в Німеччині; 3) Цивільна оборона та ліквідація наслідків катастроф (реагування на великі катастрофи); 4) Соціальна допомога (робота в соціальних центрах, дитячих садках, стаціонарних закладах для людей похилого віку); 5) Міжнародна допомога (співпраця із 30 країнами світу, допомога європейським країнам близько 50 років поспіль).