Важливо: дистанційне навчання

Дата: 24.12.2020 14:10

Шановні учасники освітнього процесу!

Повідомляємо про те, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року  № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 15.12.2020 №692   «Про запровадження карантинних обмежень»,  частини 3 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішень педагогічних рад  закладів загальної середньої освіти, на яких  прийнято рішення  про внесення змін до структури 2020/2021 навчального року, у закладах  загальної середньої освіти Щербанівської сільської ради:

• продовжено навчальні заняття до 31.12. 2020 рокуосвітній процес буде організовано за допомогою технологій дистанційного навчання;
  • з 11 по 24 січня 2021 року освітній процес буде організовано за допомогою технологій дистанційного навчання.

З повагою, відділ освіти

Щербанівської сільської ради