Відбулось засідання робочої групи з підготовки пленарного засідання

Дата: 12.11.2020 13:09

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з підготовки пленарного засідання першої сесії восьмого скликання Щербанівської сільської ради. Було вирішено винести наступні питання:

1. Про підсумки виборів сільського голови та депутатів Щербанівської сільської ради восьмого скликання.

2. Про утворення лічильної комісії для обрання секретаря Щербанівської сільської ради восьмого скликання таємним голосуванням.

3. Про обрання секретаря Щербанівської сільської ради.

4. Про обрання лічильної комісії для підрахунку голосів при прийнятті рішень сесії Щербанівської сільської ради восьмого скликання поіменним голосуванням.

5. Про затвердження заступників сільського голови Щербанівської сільської ради.

6. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

7. Про утворення постійних депутатських комісій.

8. Про обрання голів постійних депутатських комісій.

9. Про виконання повноважень секретаря виконавчого комітету Щербанівської сільської ради.

10. Про покладання обов’язків по вчиненню нотаріальних дій на території Щербанівської сільської ради.

11. Про присвоєння чергового рангу сільському голові.

12. Про встановлення розміру заробітної плати сільському голові Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області в 2020 році.