У Щербанівській ОТГ відбулось перше засідання I сесії VIII скликання

Дата: 14.11.2020 16:05

13 листопада відбулася перша установча сесія восьмого скликання Щербанівської сільської ради. Голова громади Ігор Процик склав присягу, а новообрані депутати отримали посвідчення. Депутатський корпус розглянув 12 питань.

Депутатський корпус розглянув 12 питань.

На початку засідання голова Щербанівської сільської ТВК Анна Клименко оголосила присутнім результати виборів, привітала депутатів і голову громади Ігоря Процика.

— Представлятимуть інтереси людей у сільській раді 26 обранців. Депутати зареєструвалися, отримали посвідчення. Сподіваюся, що впродовж наступних п’яти років вони виправдають довіру людей і відповідально працюватимуть, — говорить голова Щербанівської ТВК Анна Клименко.

Ігор Процик йшов на вибори від партії «За Майбутнє», його підтримало 54,8% мешканців громади. З 26 обраних депутатів — по 5 від «За Майбутнє» та «Слуги народу, по 4 від «Рідного міста» та «Довіри», по 3 представники в сільраді мають «Європейська Солідарність» та «Батьківщина», 2 від «Партії Простих Людей».

Ігор Процик склав присягу голови громади. Подякував за виявлену довіру та закликав депутатів об’єднатися і плідно працювати на користь об’єднаної громади.

— Вибори закінчилися, тож попереду у нас багато роботи. Треба продовжувати розвивати всі населені пункти. Плануємо і надалі ремонтувати дороги, створювати комфортні умови навчання для дітлахів, боротися із несанкціонованими сміттєзвалищами, розвивати туризм, культуру, медицину. Адже для нас найголовніше — інтереси людей, — зазначає голова Щербанівської об’єднаної територіальної громади Ігор Процик.

Депутати розглянули 12 питань. Вони обрали секретаря сільської ради шляхом таємного голосування — Людмилу Харченко. Також підтримали кандидатури заступників сільського голови. Ними стали Світлана Мельник і Володимир Каменцев, які балотувалися до Полтавської районної ради від партії «За Майбутнє» й Тетяна Подзорова. Крім того, депутати затвердили склад виконавчого комітету та утворили п’ять комісій, обрали голів.

— Найближчим часом необхідно ухвалити важливі рішення: регламент, бюджет на 2021 рік. Обговорити розвиток і підтримку соціальної сфери, інфраструктури, освіти. Ми з колегами готові до плідної роботи, — запевняє депутатка Щербанівської сільської ради від «За Майбутнє» Тетяна Веркалець.

Незважаючи на те, що вже на першій сесії депутати від команди «Довіри» спочатку спізнилися на 40 хвилин, а потім взагалі вийшли з зали, намагаючись зірвати засідання, нагальні питання таки вирішили. Голова Щербанівської громади закликав усіх спільно працювати незалежно від партійних приналежностей і відстоювати інтереси людей, які чекають змін на краще, а не сіяти ворожнечу.

— Щербанівська громада — одна з кращих в області. Триматимемо цю високу планку й далі робитимемо усе, щоб бути прикладом для інших. Вдячний жителям за довіру. Якщо потрібна допомога, сільська рада завжди на зв’язку, — переконує Ігор Степанович.