Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою

Дата: 07.10.2020 09:36

У порядку передбаченому законодавством України, Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області повідомляє, що Полтавського районного суду Полтавської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (земельної ділянки) - відумерлою, за Середою Борисом Дмитровичем (помер 26.09.1998 р.), який проживав та був зареєстрований за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 44, кв. 95.

У випадку наявності спадкоємців померлого просимо звернутися та повідомити Щербанівську сільську раду за адресою: с. Щербані, вул. Центральна, 2.