Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Дата: 16.09.2020 13:44

1. Назва об’єкта: Приміщення Комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Залишкова балансова вартість: 520 200,00 грн.

Орендодавець: Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області.

Відомості про об’єкт: малий спортивний зал площею 154  м2.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі.

Технічний стан об’єкта і інформація про забезпечення комунікаціями: задовільний, комунікації в наявності.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається в погодинну оренду для проведення тренувань з кіокушинкай карате, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Строк оренди: 1 рік.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул. Шкільна, буд. 18.

Стартова погодинна орендна плата становить  7,22 грн. без ПДВ.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації об’єкта.

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Залишкова балансова вартість: 777 100,00 грн.

Відомості про об’єкт: великий спортивний зал площею 274,1  м2.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається в погодинну оренду для проведення тренувань з баскетболу, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Строк оренди: 1 рік.

Стартова погодинна орендна плата становить  10,79  грн. без ПДВ.

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Залишкова балансова вартість: 243 100,00 грн.

Відомості про об’єкт: приміщення дискотечного залу №7, кладової №5 та тамбуру №6 загальною площею 80,5  м2.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається в погодинну оренду для проведення тренувань з черліденгу, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Строк оренди: 1 рік.

Стартова погодинна орендна плата становить  3,37 грн. без ПДВ.

Прийняття документів на конкурс здійснюються протягом десяти робочих днів з дня публікації оголошення.

Кінцевий строк приймання заяв: 30 вересня 2020 року.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою:  с. Щербані, вул. Центральна, 2, тел.. 0988305944. E-mail: silrada_sherbani@ukr.net.