Дата: 29.07.2020 09:27

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Щербанівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план (із зонуванням) с.Гора Полтавського району».

З матеріалами можна ознайомитись та надати пропозиції в Щербанівській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 31.07.2020р. в робочий час за адресою: с. Щербані, вул. Центральна, 2.

Строк завершення прийому пропозицій – 31.08.2020р.

Заява - завантажити файл

Генплан - завантажити файл