Перенесли судове засідання

Дата: 16.07.2020 18:19

Сьогодні, 16 липня 2020 року, відбулося підготовче судове засідання в Полтавському окружному адміністративному суді за участю спеціалістів юридичного відділу виконавчого комітету Щербанівської сільської ради, залученого судом як третя особа, по справі № 440/2855/20 за позовом ФОП Шупик М.М. до виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання протиправною та скасування додаткової угоди.

Якщо простіше - перевізник Шупик Михайло звернувся до суду щодо скасування маршруту №22 “Центр (Полтава) - Будинок культури (Щербані)”.

На даному засідання судом встановлювалися обставини справи, а також досліджувалися докази, додані сторонами під час подання адміністративного позову та відзиву на цей позов. Деякі письмові докази сторонами не було додано до матеріалів справи, тому судом оголошено перерву та перенесено розгляд підготовчого засідання на 30 липня 2020 року на 11.00.