Робочий візит Полтавського обласного центру до нашої громади

Дата: 09.07.2020 16:32

09 липня фахівці Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості допомогли мешканцям нашої громади. Через карантин більшість підприємств, які зупиняли або скорочували свою діяльність, залишились без найманих працівників.

Спеціалісти пояснили людям, як можна скористатися державною програмою відшкодування. Також допомогли заповнити документи для отримання виплат. Ми вдячні за те, що у цей скрутний час держава продовжує нам допомагати!

Додаткову інформацію можна отримати в Полтавській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91 (вхід з проспекту Миру). Або звернувшись за телефонами: (0532) 57-00-10, 68-82-59.