Вітаємо мешканців Розсошенців та Горбанівки з Днем села!

Дата: 13.07.2020 14:11

5 рік поспіль наша громада відзначає День сіл Розсошенці та Горбанівка. Цього року за виконання усіх карантинних вимог поблизу будинка культури села Розсошенці відзначили та нагородили учасників вікторини "Молодь та Україна. Прокачай інтелект!", фотоконкурсу "Найкраще сімейне фото", підприємців, які підтримали ініціативу Молодіжної ради - "Благодійний кошик", та членів Молодіжної ради.

"Вітаю усю нашу громаду! Бажаю гарного здоров'я, мирного неба, усіх гараздів!", - говорить Ігор Процик, сільський голова.

До Дня Конституції України та Дня молоді мешканці нашої громади брали участь у вікторині "Молодь та Україна. Прокачай інтелект!". Ми визначили переможців та нагородили їх символічними подарунками.  І місце розділили  Каріна Шило (Розсошенці) та Ольга Блажко (Щербані). ІІ місце посіли Тетяна Сенчук (Щербані) та Світлана Бірюк (В.Тростянець). А ІІІ місце отримав В'ячеслав Опанасенко (Розсошенці).

До Всесвітнього дня родини Молодіжна рада ініціювали фотоконкурс "Найкраще сімейне фото". За найбільшу кількість вподобайок призові місця розділили так:

І місце - Сердюк Віталій, Алла та Крістіна;

ІІ місце - Титаренко Дмитро, Юлія, Назар та Захар;

ІІІ місце - Лихошвай Марина, Сергій та Шило Каріна.

Усі учасники, які приймали участь у конкурсі, також не залилишилися без подарунків. Для них підготували сертифікати місцевої піцерії "М'ята".

Також згадали добрі серця наших підприємців. Вони підтримали ініціативу Молодіжної ради у проведенні акції "Благодійний кошик". Нагадаємо, що такі кошики були розміщені у магазинах нашої громади, де кожен бажаючий міг залишити продукти та засоби гігієни тим, хто цього потребує. За період карантину Молодіжна рада доставила близько 30 таких пакунків пенсіонерам, малозабезпеченим і багатодітним сім'ям.

Не змогли залишити без уваги саму Молодіжну раду. "Ви зараз створюєте нову молодіжну політику у громаді. Ми вдячні вам за таку активність і небайдужість! Я впенвена, що ви на правильному шляху!", - звертається до членів Молодіжної ради Світлана Мельник, заступниця сільського голови.

Грамотами Щербанівської сільської ради за вагомий особистий внесок, сумлінне виконання своїх обов’язків, активну життєву позицію в формуванні молодіжної політики Щербанівської  громади нагородили усю "молодіжку".

Тож, святкуйте, та не забувайте про дотримання правил карантину!