Документи про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Дата: 07.07.2020 10:37

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року №264 забезпечено автоматичне продовження виплат державних соціальних допомог 682 сім’ям.

Зазначеною постановою передбачено, що після відміни карантину у місячний термін громадяни зобов’язані подати документи для перерахунку допомог.

У випадку коли за результатами проведеного перерахунку:

- розмір перерахованої допомоги буде більшим, буде проведена доплата у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги;

- не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину допомога – надміру виплачені суми підлягають поверненню одержувачем згідно із законом.

Тому з метою попередження виникнення переплат  у  період карантину громадяни мають право подати заяву та пакет документів у зручний для них спосіб: поштою або залишивши заяви та документи у дистанційній скринці управління. Управлінням підготовлено та направлено листи громадянам про право на звернення у період карантину.

Бланк заяви завантажити файл
Бланк декларації завантажити файл