У нашій громаді розчистять Ворсклу

Дата: 18.06.2020 11:49

У вівторок у Нижніх Млинах провели громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля. Ініціатор заходу — Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації.

Привід для зустрічі важливий та актуальний саме зараз, коли купальний сезон вже відкрито. А саме — розчищення річки Ворскла в межах нашої громади. Ніхто з присутніх мешканців ОТГ не мав суттєвих заперечень та зауважень. Вдячні за вашу активність під час обговорення. Фахівці із задоволенням відповіли на всі запитання, що виникли під час заходу.

Серед запланованих робіт, заглиблення річки до 7 метрів — вимиватиметься пісок. Це однозначно позитивні зміни, адже вони створять умови для відновлення зариблення річки.