Будівництву садочка на Параджанова, 5 БУТИ!

Дата: 22.06.2020 12:35

Станом на сьогодні Щербанівською сільською радою замовлено проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянка в с. Розсошенці Полтавского району Полтавської області з кадастровим номером 5324087705:05:007:0061, площею 0, 5153 га комунальної форми власності із для ведення товарного сільськогосподарського призначення на для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
Після проходження експертизи та затвердження даного проекту землеустрою на черговій сесії Щербанівської сільської ради, сільською радою в найкоротший термін буде вжито заходи щодо укладання договору суперфіцію та надання даної земельної ділянки ТОВ «Полтавський Домобудівельний комбінат» для будівництва запланованого дитячого садочка.