Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Дата: 16.06.2020 19:32

Назва об’єкта: Приміщення Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  художньо-естетичного напрямку «Зірочка» Щербанівської сільської ради.

Тип Переліку: Перший.

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Залишкова балансова вартість: 293652 грн.

Орендодавець: Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області.

Відомості про об’єкт: частина адміністративної будівлі площею 26,4 м2.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі.

Технічний стан об’єкта і інформація про забезпечення комунікаціями: задовільний, комунікації в наявності.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається для подальшого розміщення в цій будівлі відділення банку, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул. Шевченка, буд. 15.

Стартова місячна орендна плата становить  2936,52 грн. з ПДВ.

Орендна плата за кожен наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації об’єкта.

Прийняття документів на конкурс здійснюються протягом десяти робочих днів з дня публікації оголошення.

Кінцевий строк приймання заяв: 01 липня 2020 року.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою:  с. Щербані, вул. Центральна, 2, тел.. 0988305944. E-mail: silrada_sherbani@ukr.net.