Молодіжна рада та сільрада Щербанівської ОТГ покращують екологію в громаді

Дата: 22.05.2020 15:02

Молоде покоління Щербанівської ОТГ бере активну участь у житті громади. Члени Молодіжної ради прагнуть покращити екологічну ситуацію. Вони популяризують відповідальне споживання та правильне поводження з природою. Їх підтримує керівництво громади.

Члени Молодіжної ради розробили план заходів, які допоможуть привернути увагу мешканців до проблем екології. Активісти переконані, що жителям не вистачає знань про вплив людини на природу. Молодь проводитиме бесіди зі школярами. Дорослих навчатимуть правильно утилізовувати сміття.

— Будемо організовувати суботники у селах. Це найкращий спосіб навчити людей прибирати за собою після відпочинку на природі. Також хочемо продавати екотовари на території громади: сумки, чашки, блокноти з екологічно чистих матеріалів, — зазначає голова Молодіжної ради Каріна Шило.

Крім членів Молодіжної ради над покращенням екології працюватимуть місцеві активісти, волонтери, рибалки. Разом вже запланували захід на найближчі вихідні. 23 травня о 12 годині мешканців громади запрошують на прибирання вулиці Джерельної села Розсошенців і Баронівських ставків. Усіх охочих чекатимуть біля спорткомплексу. Керівництво громади забезпечить інвентар і допоможе потім вивезти сміття.

— Прибиратимемо у районі першого, другого та третього Баронівських ставків. Із човнів почистимо водойми. Будемо раді бачити всіх: від найменшого до найстаршого. Нам жити у цих краях, тому й дбати про природу потрібно разом, — додає спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту Олександр Капран.

Такі заходи проводитимуть регулярно в усіх селах громади. Наступне прибирання відбудеться біля ставків Щербанів.

Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик цілком підтримує ініціативу Молодіжної ради. Керівництво громади допомагатиме з технікою та встановленням сміттєвих контейнерів. Також очільник громади подякував молоді за допомогу під час боротьби з коронавірусом. Представники ради організували благодійні кошики для збору товарів першої необхідності у магазинах. Потім ці набори отримали мешканці, які потребують соціальної підтримки.

— Співпраця сільської ради та молоді повинна бути. Це абсолютно правильно, адже молоді люди мають навчатися і потім прийти нам на зміну. Будемо сприяти їхній роботі, щоб разом розбудовувати Щербанівську ОТГ, — підкреслив очільник громади.