Відбулось виїзне засідання 33 сесії 7 скликання

Дата: 26.05.2020 18:05

Сьогодні депутати Щербанівської сільської ради зібралися на 33-тю сесію сьомого скликання. Вони розглянули понад 50 питань. Оглянули, як проходить будівництво басейну в Розсошенцях. Побачили оновлені сучасні шкільні кабінети й спортзал у Розсошенській гімназії.

На сесії ухвалили важливі для громади рішення:
????виділили 1,1 млн грн на будівництво басейну;
????затвердили Положення про конкурс проєктів громадського бюджету участі Щербанівської ОТГ і про ігрову кімнату «Мама на годину»;
????передали 15 ліжок Тростянецькому дитсадку «Колосок»;
????затвердили Положення про порядок проведення громадських слухань в ОТГ;
????надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників бойових дій та інвалідів війни;
????надали матеріальну допомогу мешканцям, які зверталися за допомогою;
????розглянули земельні питання.

Наприкінці засідання голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик прозвітував про роботу сільради за 2018-2020 роки. І повідомив, що незабаром у громаді з'явиться нове визначне місце — віковий дуб стане витвором мистецтва.