Щербанівська сільська рада ліквідувала сміттєзвалища у Великому та Малому Тростянці

  • 439

Купи сміття у Малому та Великому Тростянці — наслідок недобросовісності людей. Деякі місцеві жителі вирішили, що захаращувати територію дешевше, ніж укласти договори з комунальними підприємствами.

Минулої суботи комунальники сільради утилізували побутові та будівельні відходи, які деякі недобросовісні мешканці зносили посеред поля. Ділянка призначалася для зберігання та утилізації спиляних гілок. А деякі люди, побачивши роботу комунальників, почали виносити туди й власні побутові відходи.

Більша частина жителів громади вже підписала угоду на вивіз сміття. Але, на жаль, є люди, які не хочуть укладати договір з КП. Або не платять за нього після того, як підписують. Вони виносять відходи у поле, не особливо турбуючись про екологію та комфорт інших мешканців.

Керівництво громади створило всі умови для збору та утилізації сміття. У селах встановили баки. Також є договір із Полтавським КАТП-1628, яке займається вивезенням побутових та будівельних відходів.

— Навіть уявити не можу, чому деякі люди не укладають договори на вивіз побутових відходів. І не розумію, куди вони дівають своє сміття. Коли до мене прийшли й сказали, що буде їздити сміттєвоз, я відразу погодилася укласти договір, — зазначає мешканка Великого Тростянця Марина Тарасенко.

Для того, щоб укласти договір на вивіз побутових відходів, потрібно звернутися у КП «Комунальник» (+38-066-676-19-96) або КП «Струмок» (+38-068-333-69-62). Там пояснять деталі й допоможуть утилізувати сміття правильно. Всього за 10 гривень на місяць відходи вивозитимуть у спеціально відведені для цього місця, вони не захаращуватимуть околиці сіл. Пам’ятаймо, що громада — наша спільна відповідальність. Давайте разом дбати про навколишнє середовище.