Відбулось засідання 31 позачергової сесії

Дата: 17.04.2020 18:31

Сьогодні відбулася 31 позачергова сесія сьомого скликання Щербанівської сільської ради.

Зараз особливо важливо об'єднатися та спільно працювати, але група деяких депутатів продовжує зривати роботу сільради.

Попри це ухвалили важливі рішення:

????виділили кошти для комунальних підприємств, на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну в Розсошенцях;
????передали з балансу закладів дошкільної та загальної середньої освіти продукти харчування ЦРЛ і Горбанівському геріатричному пансіонату ветеранів війни та праці;
????направили 200 тисяч гривень на медикаменти та матеріали для Полтавської ЦРЛ.

Ігор Процик, сільський голова, наголошує: "Під час карантину сільська рада й комунальні підприємства працюють, тому якщо необхідна допомога — ми завжди на зв'язку. А ви залишайтеся вдома та проведіть Великдень у колі найрідніших"