Продуктові набори для наших мешканців від Мережі магазинів "АТБ"

Дата: 11.04.2020 14:12

9 квітня 2020 року у рамках проєкту Мінсоцполітики та Мережі магазинів "АТБ" до Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради надійшло 244 продуктових набори. Це допомога для незахищенних верст населення п'яти громад - Щербанівської, Коломацької, Мачухівської, Терешківської та Заворсклянської.

«В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля в підтримці вразливих категорій населення», - зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна

Дякуємо за добрі справи, сьогодні вони особливо важливі????

Довідка: До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.