Підготовка до Великодніх свят у період карантину

Дата: 09.04.2020 14:09

Сьогодні відбулась зустріч керівництва Штабу з НС Щербанівської сільської ради, настоятелів церков громади та представників Полтавського районного відділення поліції. Обговорили питання організації та проведення служб під час Великодніх свят.

З кожною церквою розробили алгоритм дій: ікони та свічники винесуть на двір, складуть графік відвідування.

Увійти на територію храмів можна буде згідно з правилами карантину: в захисній масці, рукавичках та дотримуючись дистанції у 1,5 метри. На вході встановлять дезінфектори. Для безпеки громадян під час проведення служб працівники церкви та поліціянти патрулюватимуть місцевість.