Операція "туї": озеленення громади

Дата: 15.04.2020 18:01

Не дивлячись на весь негатив, який створює навколо нас карантин, наші мешканці, члени Молодіжної ради та працівники Щербанівської сільської ради висаджували зелені насадження територією ОТГ.

Розпочали із сюрпризу для ліцеїстів. На початку квітня висадили 60 туй біля навчального закладу.

Пізніше по вулиці Перспективній, 3, під керівництвом голови ОСББ «Садовий-1» Володимира Гагаузи, висадили 10 молодих туй.

Приємним стало те, що Марина Ткаленко, голова ОСББ "Параджанова-3" та Марія Богданова, заступниця голови Молодіжної ради, ініціювали висаджування туй у своєму дворі.

Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ОТГ, зазначає: “Озеленення та благоустрій територій важлива складова життєдіяльності громади. Робимо все, щоб наші мешканці жили в комфорті та красі”

Дякуємо усім за співпрацю????