Нове покриття на спортивному майданчику у Великому Тростянці

Дата: 21.04.2020 10:51

Карантин триває, але це дозволяє ще більше зробити приємностей для наших мешканців. На початку квітня було розпочато підготовчі роботи для облаштування спортивного майданчика у Великому Тростянці. А саме - облаштування гумового покриття для безпечних занять спортом.

“Карантин скоро закінчиться, а здоровий спосіб життя залишиться назавжди. Тому важливо зробити усі умови для безпечного дозвілля наших мешканців. Зовсім скоро вони знову зможуть займатися на сучасному майданчику”, - зазначає Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ОТГ.

Результат вражає! Перше фото зроблено на початку квітня, друге - цими вихідними.