У Щербанівській громаді постійно проводять дезінфекцію

Дата: 22.04.2020 13:41

В умовах карантину наші комунальники та працівники 4-го підрозділу ГУ ДСНС у Полтавській області постійно забезпечують дезінфекцією місця громадського користування.

“Не забувайте мити руки та проводити вологе прибирання у своїй домівці. Пам'ятайте, що найбільш ефективний спосіб уникнути коронавірусу - самоізоляція”, - наголошує Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ОТГ.

На сьогоднішній день обробили дезрозчинами всі населені пункти громади. Почали працювати повторно.

“Дезінфекція місць загального користування — це необхідність. Ми дбаємо і дбатимемо про вашу безпеку. Але пам'ятайте і про особистий захист: захисні маски, антисептики, дотримання дистанції”, - говорить Вячеслав Макаренко, начальник Штабу з НС.

Прохання до всіх: залишайтеся вдома та не наражайте себе на небезпеку!