У Щербанівській громаді подарували продуктові набори до Всесвітнього дня здоров’я

Дата: 03.04.2020 12:17

Днями сільська рада почала підготовку продуктових наборів для пенсіонерів та незахищених верств населення. Такі подарунки для мешканців сільська рада збирає не вперше, розповідає Світлана Мельник, заступник сільського голови:

“Ми вже 4 рік поспіль проводимо таку акцію до Великодніх свят. Але з такою ситуацією, що зараз склалася у нашій державі, вирішили розвести продуктові кошики раніше - до Всесвітнього дня здоров’я”

Взагалі таких наборів 85 шт. До формування та розвозки долучилися працівники сільської ради, соціальні працівники ЦНСП та члени Молодіжної ради.

“Особисто для мене такі заходи дуже важливі. У теперішній час люди старшого покоління потребують неабиякої допомоги. У майбутньому ми також будемо долучатися до подібних акцій та заходів”, - зазначає Анастасія Сорока, секретар Молодіжної ради.

Ігор Процик, голова сільської ради, наголошує:

“Ми робимо свою повсякденну роботу. Об’єднана громада для людей! Ми протягуємо руку допомогу малозабезпеченим завжди. Закликаю усіх дотримуватися умов карантину, бережіть своє здоров’я!”