Комісія ТЕБ та НС: закупівля засобів безпеки, дезінфекція та патрулювання населених пунктів

Дата: 02.04.2020 17:06

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До заходу долучилися також і Денис Баликов, начальник КП «ЖКК с. Розсошенці Полтавського району», Олена Каменцева, в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту виконавчого комітету Щербанівської сільської ради та Анна Клименко, т.в.о. начальника відділу інформаційної та організаційної роботи виконавчого комітету Щербанівської сільської ради.

“Загальна ситуація нам всім відома. Немає нічого гіршого за непрофесіоналізм і паніку. На даний час, ті дії, що виконує сільська рада, знаходяться на високому рівні”, - коментує Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ОТГ.

На цей час вирішили:

• закупити засоби біологічного захисту (ОЗК, захисні костюми багаторазового використання, костюми біологічного захисту, маска респіратор БУК-3, рукавички латексні, хлорні таблетки);

• проводити дезінфекцію з періодичністю 1 раз/день зупинки громадського транспорту, майданчики для збору твердих побутових відходів, прибудинкових території та під’їзди, в яких проживають люди із підозрою на коронавірус та/або підтвердженим діагнозом;

• визначити місце для обсервації хворих із підозрою на коронавірус;

• проінформувати аграріїв про дотримання санітарних норм в період карантину задля запобігання розповсюдження коронавірусу;

• забезпечити патрулювання вулиць Щербанівської ОТГ представниками поліції для дотримання правил перебування на вулиці у період карантину та недопущення масових скупчень населення.

Запевняємо, що всі сили зараз направлені на боротьбу із розповсюдженням захворювання. Будьте здорові та не панікуйте!