Комісія ТЕБ та НС: які заходи боротьби з коронавірусом у Щербанівській ОТГ

Дата: 28.03.2020 16:21

27 березня 2020 року у Щербанівській ОТГ відбулось засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Окрім членів комісії, до визначення заходів безпеки долучились Анна Овчаренко, в.о. директора КО (У,З) «Центр дозвілля «Водограй», Тамара Білоброва, директор ЦНСП Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Софія Сербіна, начальник КП «Комунальник» Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Леся Осадча, т.в.о. начальна відділу освіти виконавчого комітету Щербанівської сільської ради та Денис Баликов, начальник КП «ЖКК с. Розсошенці Полтавського району».

“На даний момент нам важливо не допустити поширення захворювань, спричинених коронавірусом на території Щербанівської сільської ради. Тому ми зараз робимо все аби створити належні умови в нашій громаді”, - зазначає очільник громади Ігор Процик.

Під час засідання вирішили:

• заборонити перебування мешканців, всіх вікових груп, на дитячих та спортивних майданчиках сільської ради в період карантину;

• забезпечити придбання та доставку продуктових наборів особам, які перебувають на обслуговуванні у Центрі надання соціальних послуг та ветеранам, інвалідам бойових дій другої світової війни;

• надати допомогу працівникам пошти за сприяння працівників поліції по доставці пенсій та соціальних виплат мешканцям;

• проводити поточну дезінфекцію місць загального перебування людей;

• здійснювати моніторинг захворюваності, госпіталізації та перебування хворих, з метою своєчасного поновлення резерву медикаментів та виробів медичного призначення;

• рекомендувати сільському голові Процику І.С. видати розпорядження сільського голови щодо виділення коштів з резервного фонду на придбання засобів індивідуального захисту, у тому числі дезінфікуючі засоби та обладнання за потребою.

Здоров’я всім і геть паніку!