Комісія ТЕБ та НС. Боротьба з коронавірусом

Дата: 18.03.2020 12:11

17 березня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Утворено оперативний штаб місцевого рівня для координації дій з метою запобігання поширення коронавіруса на території громади.
Вирішено заборонити:
????Проведення масових заходів;
????Роботу суб'єктів господарювання.
?
Центр надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради разом з КП Полтавський районний клінічний центр першої медичної допомоги візьме на особистий контроль осіб, що потребують першочергової допомоги.
?
Виділено два службових авто для забезпечення населення, а особливо похилого віку, продовольством та продуктами першої необхідности.
Керівникам підприємств рекомендовано:
????Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу;
????Відправляти на самоізоляцію працівників з ознаками респіраторних захворювань;
????Максимально перевести персонал на віддалену роботу;
????Закупити захисні та дезінфекційні засоби.